mutfak dolabı modelleri

Modern ahşap mutfak dolap modelleri tarz duruşu ile dikkat çeker. Ahşap güzelliği ile dekorasyon fikirleri oldukça etkili ve estetik çizgileri üzerinde taşır. Ahşap dolaplar tavandan tabana modelleri ile modern ve şık bir görünüm sağlar. Ahşap tarzı ile çeşitli çizgiler yansıtılır. Ahşabın modernliği ile beyaz, vizon ve mavi dekorasyonu yansıtılır. Mutfak dekorunda isiltili ve zarif ahşap dokunuşu çeşitli çizgileri ile dikkat çeker. Tezgahlarda beyaz ve vizon uyumu yakanalır. Son model ahşap mutfak dolapları ile tavana kadar uzantılı olan modeller kullanılır. Mutfak dolabı tasarımlarında raf ve dolap sistemi kullanılarak, modern ve daha geniş dolaplar kullanılır. Tercih edilen kahve tonları ve vizon ahşap dolaplarda tezgah tasarımları dikkat çeker. Manzaralı ve düz tezgah arası seçimleri ardından, düz beyaz ve bizim tonlarında tezgahlarla ahşap tasarımları desteklenir.

Ahşap Dolaplarda Mutfak Tasarımı

Dekorasyonda ahşap dolaplarda mutfak tasarımı tonları ve modelleri ile mutfaklarda daha modern bir dokunuş yaratır. Dekorasyon seçimlerinde ahşap kullanımı daha solt renkler ve daha sade eşyalar ile desteklenir. Perde uyumunda stor modelinden yararlanılarak; vizon ve kahve tonlarına yaklaşımlar yapılır. Ahşap seçimlerinde parlak yüzeylerden uzak durulur. Daha soft duruşlar tercih edilir. Beyaz ve vizon tezgah yapısı ile geniş bir tezgah kullanımı sağlanır. Tezgah ve dolpa arasında tezgah arası model seçiminde daha sade renkler ve desenler tercih edilerek doğal dokunuşlardan yararlanılır.

Mutfak Dekorasyonu ve Ahşap Dolap seçimleri

Daha şık bir mutfak dekorasyonu ve ahşap dolap seçimleri, mutfağın aydınlık ve ferah görünmesi için kullanılır. Mutfak dekorunda pastel tonlardan kaçınılarak, daha aydınlık bizim ve sütlü kahve tonları tercih edilir. Tezgahlarda vizon ve simli vizon kullanımına yer verilerek ahşap görünümü daha estetik bir görünüme kavuşturulur. Mutfak kullanımlarında ahşap seçimleri ile tavana uzanan ve modern çizgileri olan dolpalı, camlı ve çekmeleceli düzeni ile doğal bir hava yansıtır. Çeşitli dokunuşlar ile desteklenen modern ahşap dekorasyonu daha ağır avize ve perde seçimleri ile daha doğal ve sade bir mutfak dekorasyonu sağlar.SON GÜNCELLEME TARİHİ : 21.8.2017 13:51:22
BU ÜRÜNÜ 33 KİŞİ İNCELEDİ