mutfak dolabı modelleri

Ev dekorasyonunda en çok kullanılan renklerden birisi beyaz renktir. Beyaz renk hiç modası geçmeyen asil ve şık bir renktir. Saflığın, temizliğin ve hafifliğin simgesidir. Beyaz rengin hakim olduğu bir evde yaşamak insana huzur verir, dinlendirir ve mutluluk verir. Mutfaklarda beyaz renk tercih edilmesindeki sebeplerden en önemlisi ise şık olmasıdır. Nasıl bir malzemeden yapılırsa yapılsın zengin ve gösterişli durur, asil durur, ayrıca temizliği çok kolaydır. Beyaz renk hiç bir zaman eskimeyen ve her zaman moda olan bir renktir. Mutfak dolabında beyaz renk kullanıldığı zaman diğer tamamlayıcı unsurların renklerine ve modellerine dikkat edilirse çok şık ve güzel bir mutfak oluşturulabilir. Beyaz mutfak dolabı ile uyumlu tezgahlar ile mutfak dolabının daha ön plana çıkması ve kendini göstermesi sağlanabilir.

Neden Beyaz Mutfak Dolabı

Neden beyaz mutfak dolabı diye düşününce pek çok neden vardır. Beyaz renkteki bir dolap kolay temizlenir, toz tutmaz, lekeyi çok kolay gösterdiği için temizlemesi de daha kolay olur. Sade ve temiz bir görünümü vardır, diğer aksesuarlar ve yer döşemeleri gibi ayrıntılarla kolay uyum sağlar. Her türlü seçeneğe açıktır, zorlayıcı değildir. Beyaz mutfak dolabı yaptırmaya karar verdiğinizde yer döşemesi ve tezgah rengine de çok kolay karar verebilirsiniz. Yerde mermer veya granit döşemeler seçerken tezgah renginde de bol seçeneğe sahip olabilirsiniz.

Beyaz Mutfak İçin Hangi Renk Tezgah Daha Şık Olur?

Beyaz mutfak için hangi renk tezgah daha şık olur? Beyaz dolap için beyaz tezgah oldukça tamamlayıcıdır, beyaz dolapların arasında ve siyah ankastreler ile uyumu açısından beyaz asil ve şık bir tezgah rengi olur. Tek renk olmasını istemeyen ve zıtlık arayanlar için siyah bir tezgahta seçilebilir ve gayet şık bir görüntü olur. Siyah ve beyaz her zaman için birbirini en iyi tamamlayan renklerdendir. Beyaz mutfak dolaplarında en çok kullanılan tezgah renkleri siyah ve beyazdır. Fakat bazı durumlarda farklı renk arayışları ve canlılık isteyenler olabilir bu kişiler istedikleri her rengi kullanabilirler. Kırmızı, krem, gri veya ahşap rengi tezgahlar da beyaz renkle uyum sağlayabilir. Özellikle ahşap rengi de beyaz bir mutfak içerisinde çok hoş durur.SON GÜNCELLEME TARİHİ : 13.9.2017 15:50:26
BU ÜRÜNÜ 10 KİŞİ İNCELEDİ