mutfak dolabı modelleri

Mutfağınız, evinizin bir bayan olarak en çok zaman geçirdiğiniz yeridir. Mutfak dolabı seçiminiz doğal olarak geçirdiğiniz süreyle bağıntılı olarak ruh halinizi etkileyen en büyük etkenlerden biri. Sıcak ve samimi bir mutfağa sahip olmak istiyorsanız, seçeceğiniz ilk modellerden biri ''Rustik'' tarzı mutfak dolaplarıdır. Ahşabın, tahtanın eskitilmiş görünümlü ''Old School'' haline ''Rustik'' modeller denmekte. En önemli özelliği olan dayanıklılık ve kiri, tozu belli etmeme özelliğinin yanı sıra güzel bir retro havasıyla mutfağınıza sıcak bir ahşap görüntüsü katmakta birebir. Özellikle günümüzde oldukça moda olan Rustik tarz banyo, yatak odası hatta parke modellerinden sonra mutfağınızda sıcak bir görüntü istiyorsanız rustik mutfak dolabı modelleri sizin vazgeçilmeziniz olacak.

Modern Rustik

Modern rustik, özellikle mutfak dolapları arasında en çok kullanılan ve tercih edilen rustik tarzlardan biri. Koyu kahverengiye yakın şık bir ahşap görüntüsüne sahip olan mutfak dolaplarıyla, tavana uygulanan bir parça ahşap parçası sonrası oldukça uyumlu bir görüntü sizi bekliyor. Rustik mutfak dolabı modellerinde de sanılanın aksine canlı renkler kullanılabilir. Rustik, tarzı gereği sıcak, sevecen bir ahşap görüntüsüne her ne kadar sahip olsa da, bu ahşapla beraber kullanacağınız her renk birlikte ki uyumu öne çıkarmaya birebir. Canlı renk seçimi, ruh halinizi birebir etkileyecek. Özellikle kırmızı-kestane rengi ikilisi geçtiğimiz senenin en çok tercih edilen modellerindendir.

Tuğla ve Ahşap

Eskimiş, kendine has bir retro havasına sahip rustik modellerin bir diğer güzellik ortağı da şüphesiz ki tuğlalardır. Kiremit renginden, gri taş rengine kadar oldukça geniş renk skalasına sahip tuğlaları rustik mutfak dolaplarınızda kullanacağınız birçok model mevcut. Hem rustik, hem de naturel bir görüntü olsun istiyorsanız, tuğla ve ahşap uyumu sizin ilacınız olacak. Birçok mimar ve tasarımcının listesinde ''Yeniden Doğuş'' olarak adlandırılan bu rustik tarzı mutfak dolabı modellerinde oldukça sakin ve karmaşadan uzak bir görüntü hakimdir. Her türlü objenin kullanımından kaçınılırken, ''Yeniden Doğuş'' tasarımını kullanmak için genelde eski mutfak dolapları restore edilir ve bu sayede retro havası kazandırılır.SON GÜNCELLEME TARİHİ : 22.8.2017 15:36:10
BU ÜRÜNÜ 25 KİŞİ İNCELEDİ